Květnové farmářské trhy s příchutí Valašska již tuto sobotu
21. 5. 2016

Květnové farmářské trhy s příchutí Valašska již tuto sobotu

Příští Kroměřížské farmářské trhy s příchutí Valašska se kvapem blíží. Proběhnou již v sobotu 28. května od 9:00 na Hanáckém náměstí.

Těšit se můžete na "stálé" farmáře a také na řadu novinek. K osvědčeným farmářům a prodejcům bude patřit Ekofarma Kozí Hrádek, farmářské prodejna Krajanka, 1. selský pivovárek, Cyrilovo pekařství a cukrářství, Řeznictví Kunovský, Davídkovo koření, Čokoládovna Janek, zelenina od Josefa Mlčocha, sýry od Vlastimily Pokorné, povidla od Jiřího Netopila, Báťkovy sirupy či výrobky od kroměřížské Charity. 

Nově na trhy dorazí například cider z Roštína (Cidre99), Divoká kosmetika z Orlických hor, valašské trdelníky, ekologické výrobky od Eco Love, Pletené stromy nebo valašské bylinky od Herbas Wallachia Hešpes. Na trzích se také představí řemeslné výrobkyně z fler.cz, třeba Martina Jaroňová, Martina Holcrová či Bohdana Goldscheidová.

O hudební doprovod se od 10:00 bude starat Valašská folkrocková zpěvačka Lucie Redlová. V 11:30 vystoupí dětský folklorní soubor z Valašského meziříčí Ovečky. Ve 14:00 začíná Klubíčko světel, program pro rodiny organizovaný Mateřským centrem Klubíčko Kroměříž.

Více informací na facebookové události: https://www.facebook.com/events/217355438647158/.